Dodávateľ: BMTS Bosch-Mahle
Kód produktu: RTBMTS_00003
Odoslané do: 24 hodín
Dostupnosť: veľké množstvo
Záloha:
množstvo ks.
POTVRDENIE VIN
Ak si nie ste istí, či je produkt vhodný pre vaše auto
Záruka 24 mesiacov
Záruka 24 mesiacov
Tesnenia zadarmo
Tesnenia ZADARMO
Možnosť vrátenia poškodeného turbodúchadla
  • Audi A4 B8 2.0 TDI 100kW/136PS CSUB
  • Audi A4 B8 2.0 TDI 110kW/150PS CSUA
  • Audi A4 B9 2.0 TDI 90kW/122PS DEUC
  • Audi A4 B9 2.0 TDI 110kW/150PS DEUA
  • Audi A5 8T 8F 2.0 TDI 100kW/136PS CSUB
  • Audi A5 8T 8F 2.0 TDI 110kW/150PS CSUA
  • Audi A5 F15 2.0 TDI 110kW/150PS CZHA DEUA
  • Audi A6 C7 2.0 TDI 100kW/136PS CSUE
  • Audi A6 C7 2.0 TDI 110kW/150PS CSUD
  • Audi Q5 8R 2.0 TDI 100kW/136PS CSUB
  • Audi Q5 8R 2.0 TDI 110kW/150PS CSUA
  • Audi Q5 FY 2.0 TDI 110kW/150PS DEUA