Dodávateľ: BMTS Bosch-Mahle
Kód produktu: RTBMTS_00005
Odoslané do: 24 hodín
Dostupnosť: veľké množstvo
Záloha:
množstvo ks.
POTVRDENIE VIN
Ak si nie ste istí, či je produkt vhodný pre vaše auto
Záruka 24 mesiacov
Záruka 24 mesiacov
Tesnenia zadarmo
Tesnenia ZADARMO
Možnosť vrátenia poškodeného turbodúchadla
  • Audi A3 8V 2.0 TDI 100kW/136PS CRBD CRLC
  • Audi A3 8V 2.0 TDI 110kW/150PS CRBC CRLB CRUA DBGA DCYA DEJA
  • Audi Q2 2.0 TDI 110kW/150PS DFGA DCYA
  • Audi Q3 8U 2.0 TDI 88kW/120PS CUVD DFTC
  • Audi Q3 8U 2.0 TDI 100kW/136PS CUVB DFTB
  • Audi Q3 8U 2.0 TDI 110kW/150PS CUVB CUVC DBBA DFTA
  • Audi Q3 F3 2.0 35 TDI 110kW/150PS DFGA DTS
  • Seat Alhambra II 7N 2.0 TDI 85kW/115PS CUVA DLTC DFLD
  • Seat Alhambra II 7N 2.0 TDI 110kW/150PS CUVC DFLA DLTA
  • Seat Alhambra II 7N 2.0 TDI 130kW/177PS DLUB
  • Seat Ateca 2.0 TDI 110kW/150PS DFFA
  • Seat Leon 5F 2.0 TDI 110kW/150PS CKFC CRBC CRLB CRMB DCYA
  • Skoda Karoq 2.0 TDI 110kW/150PS DFFA
  • Skoda Kodiaq 2.0 TDI 110kW/150PS DTSB DBGA DBGC DFGA
  • Skoda Octavia III 2.0 TDI 110kW/150PS CKFC CRMB CYKA
  • Volkswagen Golf VII 2.0 TDI 81kW/110PS CYKB
  • Volkswagen Golf VII 2.0 TDI 110kW/150PS CKFC CRBC CRLB CRMB DCYA DEJA
  • Volkswagen Passat B8 2.0 TDI 110kW/150PS DBGA CRLB
  • Volkswagen Sharan II 7N 2.0 TDI 85kW/115PS CUVA DLTC DFLD
  • Volkswagen Sharan II 7N 2.0 TDI 110kW/150PS CUVC DFLA DLTA
  • Volkswagen Sharan II 7N 2.0 TDI 130kW/177PS DLUB
  • Volkswagen T-Roc I 2.0 TDI 110kW/150PS DFFA
  • Volkswagen Tiguan I 2.0 TDI 81kW/110PS CUVE CYKC
  • Volkswagen Tiguan I 2.0 TDI 110kW/150PS CUVC DFGA DTSA DTSB DBGC
  • Volkswagen Tiguan II 2.0 TDI 85kW/115PS DFGC
  • Volkswagen Tiguan II 2.0 TDI 110kW/150PS DFGA
  • Volkswagen Touran II 2.0 TDI 81kW/110PS CYKB
  • Volkswagen Touran II 2.0 TDI 110kW/150PS