Dodávateľ: BMTS Bosch-Mahle
Kód produktu: RTBMTS_00004
Odoslané do: 24 hodín
Dostupnosť: veľké množstvo
Záloha:
množstvo ks.
POTVRDENIE VIN
Ak si nie ste istí, či je produkt vhodný pre vaše auto
Záruka 24 mesiacov
Záruka 24 mesiacov
Tesnenia zadarmo
Tesnenia ZADARMO
Možnosť vrátenia poškodeného turbodúchadla
  • Skoda Yeti 5L 2.0 TDI 81kW/110PS CUUA
  • Skoda Yeti 5L 2.0 TDI 110kW/150PS CUUB
  • Volkswagen Beetle 5C 2.0 TDI 81kW/110PS CUUA
  • Volkswagen Beetle 5C 2.0 TDI 110kW/150PS CUUB
  • Volkswagen Caddy IV 2.0 TDI 55kW/75PS CUUF
  • Volkswagen Caddy IV 2.0 TDI 75kW/102PS CUUD
  • Volkswagen Caddy IV 2.0 TDI 90kW/122PS CUUE
  • Volkswagen Caddy IV 2.0 TDI 110kW/150PS CUUB
  • Volkswagen Caddy Alltrack 2.0 TDI 55kW/75PS CUUF
  • Volkswagen Caddy Alltrack 2.0 TDI 75kW/102PS CUUD
  • Volkswagen Caddy Alltrack 2.0 TDI 90kW/122PS CUUE
  • Volkswagen Caddy Alltrack 2.0 TDI 110kW/150PS CUUB
  • Volkswagen Golf VI Cabrio 2.0 TDI 81kW/110PS CUUA
  • Volkswagen Golf VI Cabrio 2.0 TDI 110kW/150PS CUUB
  • Volkswagen Jetta VI 2.0 TDI 81kW/110PS CUUA
  • Volkswagen Jetta VI 2.0 TDI 110kW/150PS CUUB
  • Volkswagen Scirocco III 2.0 TDI 110kW/150PS CUUB