Dodávateľ: BorgWarner KKK
Kód produktu: RTBWTS_00057
Odoslané do: 24 hodín
Dostupnosť: veľké množstvo
Záloha:
množstvo ks.
POTVRDENIE VIN
Ak si nie ste istí, či je produkt vhodný pre vaše auto
Záruka 24 mesiacov
Záruka 24 mesiacov
Tesnenia zadarmo
Tesnenia ZADARMO
Možnosť vrátenia poškodeného turbodúchadla
  • Mercedes-Benz C-Class W205 C180d / C180 BlueTEC 1.6 85kW/116PS
  • Mercedes-Benz C-Class W205 200d BlueTEC 1.6 100kW/136PS
  • Nissan Qashqai I J10 1.6 dCi 96kW/130PS
  • Nissan Qashqai II J11 1.6 dCi 96kW - 130/131PS
  • Nissan X-Trail III T32 1.6 dCi 96kW - 130/131PS
  • Renault Espace V 1.6 dCi 96kW/130PS
  • Renault Fluence 1.6 dCi 96kW/130PS
  • Renault Grand Scenic / Scenic III 1.6 dCi 96kW/130PS
  • Renault Grand Scenic / Scenic IV 1.6 dCi 96kW/130PS
  • Renault Kadjar 1.6 dCi 96kW/130PS
  • Renault Koleos II 1.6 dCi 96kW/130PS
  • Renault Megane III 1.6 dCi 96kW/130PS
  • Renault Megane IV 1.6 dCi 96kW/130PS
  • Renault Talisman 1.6 dCi 96kW/130PS