Dodávateľ: Garrett
Kód produktu: RTGAR_00194
Odoslané do: 24 hodín
Dostupnosť: veľké množstvo
Záloha:
množstvo ks.
POTVRDENIE VIN
Ak si nie ste istí, či je produkt vhodný pre vaše auto
Záruka 24 mesiacov
Záruka 24 mesiacov
Tesnenia zadarmo
Tesnenia ZADARMO
Možnosť vrátenia poškodeného turbodúchadla
  • Chrysler 300C I 3.0 CRD (160/165kW - 218/225PS)
  • Jeep Cherokee IV (KK) 3.0 CRD (160/165kW - 218/225PS)
  • Jeep Commander I XL XH 3.0 CRD (160/165kW - 218/225PS)
  • Jeep Grand Cherokee III WK 3.0 CRD (160/165kW - 218/225PS)
  • Mercedes-Benz C-Class W204 320 CDI 3.0 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz CLK C209/A209 3.0 320 CDI 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz CLS W219 3.0 320 CDI 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz CLS W219 3.0 350 CDI 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz E-Class W211 280 CDI 3.0 140kW/190PS
  • Mercedes-Benz E-Class W211 300 CDI 3.0 155kW/211PS
  • Mercedes-Benz E-Class W211 320 CDI 3.0 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz G-Class W461 280 CDI 3.0 135kW/184PS
  • Mercedes-Benz GL X164 320 CDI 3.0 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz GL X164 350 CDI 3.0 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz ML W164 280 CDI 3.0 140kW/190PS
  • Mercedes-Benz ML W164 300 CDI 3.0 140kW/190PS
  • Mercedes-Benz ML W164 320 CDI 3.0 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz ML W164 350 CDI 3.0 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz ML W164 350 BlueTEC 3.0 155kW/211PS
  • Mercedes-Benz R-Class W251 V251 280 CDI 3.0 140kW/190PS
  • Mercedes-Benz R-Class W251 V251 300 CDI 3.0 140kW/190PS
  • Mercedes-Benz R-Class W251 V251 320 CDI 3.0 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz R-Class W251 V251 350 CDI BlueTEC 3.0 155kW/211PS
  • Mercedes-Benz R-Class W251 V251 350 CDI 3.0 V6 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz Sprinter W906 218/318/418/518 CDI 3.0 135kW/184PS
  • Mercedes-Benz Sprinter W906 219/319/419/519 CDI 3.0 140kW/190PS
  • Mercedes-Benz Viano W639 3.0 CDI 150kW/204PS
  • Mercedes-Benz Viano W639 3.0 CDI 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz Vito W639 120 CDI 3.0 150kW/204PS
  • Mercedes-Benz Vito W639 122 CDI 3.0 165kW/224PS