Dodávateľ: Garrett
Kód produktu: RTGAR_00016
Odoslané do: 24 hodín
Dostupnosť: veľké množstvo
Záloha:
množstvo ks.
POTVRDENIE VIN
Ak si nie ste istí, či je produkt vhodný pre vaše auto
Záruka 24 mesiacov
Záruka 24 mesiacov
Tesnenia zadarmo
Tesnenia ZADARMO
Možnosť vrátenia poškodeného turbodúchadla
  • Mercedes-Benz E-Class W213 S213 2.0 E200d 110kW/150PS
  • Mercedes-Benz E-Class W213 S213 C238 2.0 E220d 120kW/163PS
  • Mercedes-Benz E-Class W213 S213 C238 2.0 E220d 143kW/194PS