Dodávateľ: IHI
Kód produktu: RTIHI_00093
Odoslané do: 24 hodín
Dostupnosť: veľké množstvo
Záloha:
množstvo ks.
POTVRDENIE VIN
Ak si nie ste istí, či je produkt vhodný pre vaše auto
Záruka 24 mesiacov
Záruka 24 mesiacov
Tesnenia zadarmo
Tesnenia ZADARMO
Možnosť vrátenia poškodeného turbodúchadla
  • Audi A1 GB 2.0 40 TFSI 147kW/200PS DKZC
  • Audi A3 8V 2.0 TFSI 40 TFSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Audi Q2 GA 2.0 TFSI 40 TFSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Audi TT FV 8S 2.0 TFSI 40 TFSI 145kW/197PS DKZ
  • Seat Ateca 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Seat Leon 5F 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Seat Tarraco 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Skoda Karoq 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Skoda Kodiaq 2.0 TSI 132kW/180PS CZPB DKZA
  • Skoda Kodiaq 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Skoda Octavia III 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Skoda Octavia IV 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Skoda Superb III 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Volkswagen Arteon 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Volkswagen Jetta VII 2.0 TSI GLI 169kW/230PS
  • Volkswagen Passat B8 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Volkswagen Polo VI GTI 2.0 TSI 147kW/200PS
  • Volkswagen T-Roc 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Volkswagen Tiguan II 2.0 TSI 132kW/180PS CZPB DKZA
  • Volkswagen Tiguan II 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA